Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hubert 12653 Lid For Display Baskets #98403 & #2236518-1/2" X 16" X 1/2"H Rectangular
Item:
#812105
Technical details
| Manufacturer | Hubert Company LLC |
|---|---|
| Model Number | 12653 |
| Manufacturer Part # | 12653 |
| Height | 1" (up To) |
| Long Side / Diameter | 18" |
| Construction | Acrylic |
| Style | Flat |
| Depth (short side) | 16" |
| Cover type | Hinged |
| Weight | 3.64 lbs |
Hubert 12653 Lid For Display Baskets #98403 & #2236518-1/2" X 16" X 1/2"H Rectangular
About this item
Product Details
Product Details
Hubert Company LLC, 12653, Lid, for Display Baskets #98403 & #22365,18-1/2" x 16" x 1/2"H, rectangular, white knob, acrylic, clear
