- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hubert 13196 Cerve Collection Riser Small 10-1/2" X 6-2/5" X 3-1/5"H
| Manufacturer | Hubert Company LLC |
|---|---|
| Model Number | 13196 |
| Manufacturer Part # | 13196 |
| Depth (front - back) | 9" (and Under) |
| Base Material | Metal (unspecified) |
| Number of Steps | 1 - 2 |
| Height | 4" (up To) |
| Shape | Rectangular |
| Width (side - side) | 10" - 19" |
| Color | Black |
| Weight | 1 lb |
About this item
Product Details
Product Details
Hubert Company LLC, 13196, Cerve Collection Riser, small, 10-1/2" x 6-2/5" x 3-1/5"H, short, rectangular, melamine butcher block top, metal frame, black powder coat finish
