- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hubert 13941 Display Tray 20"L X 10"W X 1/2"H Rectangular
| Manufacturer | Hubert Company LLC |
|---|---|
| Model Number | 13941 |
| Manufacturer Part # | 13941 |
| Length (long side) / Diameter | 18" - 21" |
| Material | Melamine |
| Shape | Rectangular |
| Width (short side) | 10" |
| Color | Black |
| Weight | 2.4 lbs |
| Dishwasher Safe | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Hubert Company LLC, 13941, Display Tray, 20"L x 10"W x 1/2"H, rectangular, dishwasher safe, melamine, textured matte black
Certifications
Dishwasher Safe
This item has been tested and approved to withstand commercial or residential dishwashers, ensuring safe and thorough cleaning.
