Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hubert 148517 Hubert® Food Storage Box 12"W X 18"D X 3-1/2"H Half-size
Item:
#2180761
Technical details
| Manufacturer | Hubert Company LLC |
|---|---|
| Model Number | 148517 |
| Manufacturer Part # | 148517 |
| Long Side | 18" |
| Short Side | 12" |
| Color | Clear |
| Construction | Plastic |
| Capacity | 16 Gal |
| Height | 3.5" |
| Width | 12" |
| Depth | 18" |
Hubert 148517 Hubert® Food Storage Box 12"W X 18"D X 3-1/2"H Half-size
About this item
Product Details
Product Details
Hubert Company LLC, 148517, Hubert® Food Storage Box, 12"W x 18"D x 3-1/2"H, half-size, plastic, clear
