Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hubert 154029 Hubert® Utility Scoop 4-1/3"L X 5-1/2"W X 4-22/25"H Plastic
Item:
#2180439
Technical details
| Manufacturer | Hubert Company LLC |
|---|---|
| Model Number | 154029 |
| Manufacturer Part # | 154029 |
| Type | Utility |
| Construction | Plastic |
| Height | 4.88" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 4.33" |
Hubert 154029 Hubert® Utility Scoop 4-1/3"L X 5-1/2"W X 4-22/25"H Plastic
About this item
Product Details
Product Details
Hubert Company LLC, 154029, Hubert® Utility Scoop, 4-1/3"L x 5-1/2"W x 4-22/25"H, plastic, clear
