Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hubert 154916 Hubert® Food Box 18"W X 26"D X 3-1/2"H Polycarbonate
Item:
#2180758
Technical details
| Manufacturer | Hubert Company LLC |
|---|---|
| Model Number | 154916 |
| Manufacturer Part # | 154916 |
| Long Side | 26" |
| Color | Clear |
| Construction | Polycarbonate |
| Short Side | 18" |
| Height | 3.5" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
Hubert 154916 Hubert® Food Box 18"W X 26"D X 3-1/2"H Polycarbonate
About this item
Product Details
Product Details
Hubert Company LLC, 154916, Hubert® Food Box, 18"W x 26"D x 3-1/2"H, polycarbonate, clear
