- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hubert 15509 Menu Board 1-pocket Wall-mount
| Manufacturer | Hubert Company LLC |
|---|---|
| Model Number | 15509 |
| Manufacturer Part # | 15509 |
| Mounting | Wall Mounted |
| Finish | Silver |
| Construction | Plastic |
| Width (side - side) | 15" |
| Type | Non-illuminated |
| Height | 13" |
| Weight | 3.6 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Hubert Company LLC, 15509, Menu Board, 1-pocket, wall-mount, 15-3/4" x 13-1/4"H overall, holds (1) 8-1/2" x 11"H insert, square design, with mounting hardware, clear cover with magnetic trim closure, Sintra® material, matte silver
