- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hubert 17254 Kratos Corner Mop Sink 1-compartment 22-1/2"W X 18-3/4"D X 16"H
| Manufacturer | Hubert Company LLC |
|---|---|
| Model Number | 17254 |
| Manufacturer Part # | 17254 |
| Bowl Height | 16" Deep |
| Style | Floor Mounted |
| Bowl Depth | 18" Front-to-back |
| Height | 16" |
| Depth | 18.75" |
About this item
Product Details
Product Details
Hubert Company LLC, 17254, Kratos Corner Mop Sink, 1-compartment, 22-1/2"W x 18-3/4"D x 16"H, notched front, rust & corrosion resistant, includes wall mount clip & 3-1/2" drain basket, 16-gauge 304 stainless steel
