Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hubert 17341 Display Riser 2-step 12" X 29-3/4" X 2-1/4"H
Item:
#810705
Technical details
| Manufacturer | Hubert Company LLC |
|---|---|
| Model Number | 17341 |
| Manufacturer Part # | 17341 |
| Depth (front - back) | 20" - 29" |
| Base Material | Plastic |
| Color | Black |
| Height | 4" (up To) |
| Shape | Rectangular |
| Width (side - side) | 10" - 19" |
| Number of Steps | 1 - 2 |
| Weight | 6.72 lbs |
Hubert 17341 Display Riser 2-step 12" X 29-3/4" X 2-1/4"H
About this item
Product Details
Product Details
Hubert Company LLC, 17341, Display Riser, 2-step, 12" x 29-3/4" x 2-1/4"H, rectangular, one-piece, ABS, flat black
