- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hubert 176241 Kratos Wire Stationary Merchandising Rack 36"W X 24"D X 74"H 4" Slanted
| Manufacturer | Hubert Company LLC |
|---|---|
| Model Number | 176241 |
| Manufacturer Part # | 176241 |
| Finish | Chrome Finish |
| Depth (front - back) | 24" Deep |
| Shelves | (5) Shelves |
| Width (side - side) | 36" Wide |
| Type | Stationary Unit |
| Height | 74" High |
| Height | 74" |
| Width | 36" |
| Depth | 24" |
| NSF | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Hubert Company LLC, 176241, Kratos Wire Stationary Merchandising Rack, 36"W x 24"D x 74"H, 4" slanted, (5) shelf, chrome, NSF
Certifications
NSF Listed
The item meets the standards imposed by NSF International. These standards relate to health, public safety and the environment.
