Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hubert 18041 Fence Divider 22"L 8" & 12" Sides
Item:
#811333
Technical details
| Manufacturer | Hubert Company LLC |
|---|---|
| Model Number | 18041 |
| Manufacturer Part # | 18041 |
| Length | 20" - 24" |
| Finish | Epoxy Coated, Black |
| Height | 12" |
| Material | Metal Wire |
| Weight | 1.87 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Hubert Company LLC, 18041, Fence Divider, 22"L, 8" & 12" sides, L-shape, epoxy-coated wire, black
