Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hubert 182608 Kratos Wire Shelf 60"W X 18"D 4" Slanted
Item:
#2216974
Technical details
| Manufacturer | Hubert Company LLC |
|---|---|
| Model Number | 182608 |
| Manufacturer Part # | 182608 |
| Width (side - side) | 60" |
| Finish | Chrome |
| Depth (front - back) | 18" |
| Height | 1" |
| Width | 60" |
| Depth | 18" |
| NSF | Yes |
Hubert 182608 Kratos Wire Shelf 60"W X 18"D 4" Slanted
About this item
Product Details
Product Details
Hubert Company LLC, 182608, Kratos Wire Shelf, 60"W x 18"D, 4" slanted, chrome, NSF
Certifications
NSF Listed
The item meets the standards imposed by NSF International. These standards relate to health, public safety and the environment.
