Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hubert 18411 Display Pedestal 8" Dia. X 5"H Round
Item:
#815467
Technical details
| Manufacturer | Hubert Company LLC |
|---|---|
| Model Number | 18411 |
| Manufacturer Part # | 18411 |
| Shape | Round |
| Top Width / Diameter | 5" - 10" |
| Height | 5" - 9" |
| Color | Silver |
| Construction | Stainless Steel |
| Weight | 2.4 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Hubert Company LLC, 18411, Display Pedestal, 8" dia. x 5"H, round, tall profile, wide base, stainless steel
