Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hubert 190559 Kratos Crate Shelf 23"W X 19-1/2"D X 71"H (4) Shelves
Item:
#2220584
Technical details
| Manufacturer | Hubert Company LLC |
|---|---|
| Model Number | 190559 |
| Manufacturer Part # | 190559 |
| Construction | Steel |
| Short Side | 19" |
| Shape | Rectangular |
| Long Side / Diameter | 23" |
| Height | 71" |
| Width | 23" |
| Depth | 19.5" |
Hubert 190559 Kratos Crate Shelf 23"W X 19-1/2"D X 71"H (4) Shelves
About this item
Product Details
Product Details
Hubert Company LLC, 190559, Kratos Crate Shelf, 23"W x 19-1/2"D x 71"H, (4) shelves, maple laminate MDF, for floor display
