Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hubert 19957 Display Riser 10" X 6" X 1"H Rectangular
Item:
#814422
Technical details
| Manufacturer | Hubert Company LLC |
|---|---|
| Model Number | 19957 |
| Manufacturer Part # | 19957 |
| Base Material | Plastic |
| Color | Grays |
| Number of Steps | 1 - 2 |
| Shape | Rectangular |
| Height | 4" (up To) |
| Width (side - side) | 10" - 19" |
| Depth (front - back) | 9" (and Under) |
| Weight | 1.44 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Hubert Company LLC, 19957, Display Riser, 10" x 6" x 1"H, rectangular, hand-wash only, melamine/bamboo with faux concrete finish
