$166.53
$183.74
Compare Price
You save
$17.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 2100010442
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 2100010442 Gasket Bttm Mega 41 3/8x7 3/4
Item:
#1497281
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 2100010442 |
| Manufacturer Part # | 2100010442 |
| Height | 1.75" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 19.4" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 2100010442 Gasket Bttm Mega 41 3/8x7 3/4
$166.53
$183.74
You save
$17.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 2100010442 Gasket Bttm Mega 41 3/8x7 3/4
