$28.21
$31.12
Compare Price
You save
$2.91
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 2100019845
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 2100019845 Tandoor Tool Ss Skewer S Td
Item:
#1268830
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 2100019845 |
| Manufacturer Part # | 2100019845 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Weight | 0.8 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 2100019845 Tandoor Tool Ss Skewer S Td
$28.21
$31.12
You save
$2.91
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 2100019845 Tandoor Tool Ss Skewer S Td