$531.95
$586.91
Compare Price
You save
$54.96
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 2312070000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 2312070000 Can Grease Rear Jmrh 60 B
Item:
#1239972
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 2312070000 |
| Manufacturer Part # | 2312070000 |
| Height | 5" |
| Width | 24" |
| Depth | 60" |
| Weight | 30 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 2312070000 Can Grease Rear Jmrh 60 B
$531.95
$586.91
You save
$54.96
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 2312070000 Can Grease Rear Jmrh 60 B