Free Shipping
Free Shipping
$1,205.87
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 2340990090
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 2340990090 Manifold Sub Assembly
Item:
#1199017
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 2340990090 |
| Manufacturer Part # | 2340990090 |
| Height | 2.38" |
| Width | 6" |
| Depth | 57.5" |
| Weight | 9.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Jade Range 2340990090 Manifold Sub Assembly
$1,205.87
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 2340990090 Manifold Sub Assembly
