Free Shipping
Free Shipping
$1,320.48
$1,456.91
Compare Price
You save
$136.43
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 2500049001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 2500049001 Assy Plate Plancha 24
Item:
#1268692
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 2500049001 |
| Manufacturer Part # | 2500049001 |
| Height | 3" |
| Width | 20" |
| Depth | 25" |
| Weight | 90 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 2500049001 Assy Plate Plancha 24
$1,320.48
$1,456.91
You save
$136.43
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 2500049001 Assy Plate Plancha 24