$548.32
$604.97
Compare Price
You save
$56.65
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 2500126610
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 2500126610 Drawer Track Assy Rh Ref Rigera
Item:
#1240135
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 2500126610 |
| Manufacturer Part # | 2500126610 |
| Height | 1.45" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 28.45" |
| Weight | 2.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 2500126610 Drawer Track Assy Rh Ref Rigera
$548.32
$604.97
You save
$56.65
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 2500126610 Drawer Track Assy Rh Ref Rigera
