Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 2500128140
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 2500128140 Ignition Module And Door Switch Retrofit Kit
Item:
#1837129
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 2500128140 |
| Manufacturer Part # | 2500128140 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 2500128140 Ignition Module And Door Switch Retrofit Kit
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 2500128140 Ignition Module And Door Switch Retrofit Kit