Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 3000011667
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 3000011667 Invensys Fdh Knob #4590 079 H
Item:
#1497305
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 3000011667 |
| Manufacturer Part # | 3000011667 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 3000011667 Invensys Fdh Knob #4590 079 H
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 3000011667 Invensys Fdh Knob #4590 079 H
