$55.05
$60.74
Compare Price
You save
$5.69
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 3000011816
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 3000011816 Jsr Broiler Single Pil Ot Lef
Item:
#1239951
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 3000011816 |
| Manufacturer Part # | 3000011816 |
| Height | 1.15" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 8.35" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 3000011816 Jsr Broiler Single Pil Ot Lef
$55.05
$60.74
You save
$5.69
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 3000011816 Jsr Broiler Single Pil Ot Lef