$164.83
$181.85
Compare Price
You save
$17.02
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 3000011867
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 3000011867 Guide Oven Rack Conv. Jtrh
Item:
#1252793
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 3000011867 |
| Manufacturer Part # | 3000011867 |
| Height | 2" |
| Width | 12" |
| Depth | 23" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 3000011867 Guide Oven Rack Conv. Jtrh
$164.83
$181.85
You save
$17.02
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 3000011867 Guide Oven Rack Conv. Jtrh