$18.65
$20.58
Compare Price
You save
$1.93
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 3000012003
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 3000012003 Toggle Switch On Off Jb R
Item:
#1239984
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 3000012003 |
| Manufacturer Part # | 3000012003 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 3000012003 Toggle Switch On Off Jb R
$18.65
$20.58
You save
$1.93
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 3000012003 Toggle Switch On Off Jb R
