$665.74
$734.51
Compare Price
You save
$68.77
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 3000012273
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 3000012273 S Grate 15.25 Jtrh Rear S/s
Item:
#1240074
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 3000012273 |
| Manufacturer Part # | 3000012273 |
| Height | 2.7" |
| Width | 11.95" |
| Depth | 15.95" |
| Weight | 9.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 3000012273 S Grate 15.25 Jtrh Rear S/s
$665.74
$734.51
You save
$68.77
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 3000012273 S Grate 15.25 Jtrh Rear S/s
