$31.69
$34.96
Compare Price
You save
$3.27
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 3000012341
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 3000012341 Pilot Light Led (beech)
Item:
#1268653
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 3000012341 |
| Manufacturer Part # | 3000012341 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 3000012341 Pilot Light Led (beech)
$31.69
$34.96
You save
$3.27
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 3000012341 Pilot Light Led (beech)