$285.57
$315.07
Compare Price
You save
$29.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 3000012345
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 3000012345 Hi/lo Gas Valve Lpg Si T
Item:
#1268862
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 3000012345 |
| Manufacturer Part # | 3000012345 |
| Height | 2.35" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 2.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 3000012345 Hi/lo Gas Valve Lpg Si T
$285.57
$315.07
You save
$29.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 3000012345 Hi/lo Gas Valve Lpg Si T