Free Shipping
Free Shipping
$1,668.11
$1,840.45
Compare Price
You save
$172.34
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 3000015141
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 3000015141 Conv. Oven Motor Assy
Item:
#1438697
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 3000015141 |
| Manufacturer Part # | 3000015141 |
| Height | 11.5" |
| Width | 12.35" |
| Depth | 13.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 3000015141 Conv. Oven Motor Assy
$1,668.11
$1,840.45
You save
$172.34
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 3000015141 Conv. Oven Motor Assy