$20.48
$35.36
Compare Price
You save
$14.88
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 301900000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 301900000 Threaded Stem Caster 5 W 5/8 11
Item:
#1136367
Technical details
| Fits with Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 301900000 |
| Manufacturer Part # | 301900000 |
| Height | 8" |
| Width | 5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 2.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Jade Range 301900000 Threaded Stem Caster 5 W 5/8 11
$20.48
$35.36
You save
$14.88
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 301900000 Threaded Stem Caster 5 W 5/8 11
