Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range aftermarket .
- Engineered to match existing Jade Range units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jade Range 3023102000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 3023102000 Knob 2 3/8 D Off On
| Fits with Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 3023102000 |
| Manufacturer Part # | 3023102000 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 3023102000 Off/on Burner Valve Knob, Chrome W/ Red Stripe ( No Logo ), ***now With Set Screw***, [ 2-3/8" Dia ] [ Off-on] [mount .24" ] [flat Down], 7/16" Protrusion Comes With 4 Way Insert, For Black Stripe Knob Use # 22-1328, Jade, Broiler Series Jb Jcb Jcbh Jsrb Kc., Grill Series Jgm Jgt Jsr., Hotplate Series Jhp Jhpe., Range Series Jsp Jsr Jsre.

