$144.83
$159.79
Compare Price
You save
$14.96
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 3051900000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 3051900000 Bearing
Item:
#1192966
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 3051900000 |
| Manufacturer Part # | 3051900000 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Jade Range 3051900000 Bearing
$144.83
$159.79
You save
$14.96
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 3051900000 1-3/4" Od 1/2" Id
