Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range -3120-004-12-13
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range -3120-004-12-13 Bearing Rinse Arm
Item:
#1139278
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | -3120-004-12-13 |
| Manufacturer Part # | -3120-004-12-13 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Jade Range -3120-004-12-13 Bearing Rinse Arm
$20.58
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range -3120-004-12-13 5/16" Thick, Jackson Tempstar (gpx Hh Hh Gpx Lt Nb S Sds)

