$3.70
$4.08
Compare Price
You save
$0.38
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 3410400000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 3410400000 Screw 6 32 X 1 Rd Sl Zn
Item:
#1268863
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 3410400000 |
| Manufacturer Part # | 3410400000 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 3410400000 Screw 6 32 X 1 Rd Sl Zn
$3.70
$4.08
You save
$0.38
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 3410400000 Screw 6 32 X 1 Rd Sl Zn