$0.96
$1.06
Compare Price
You save
$0.10
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 3430100000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 3430100000 Washer 1/4 Zn Plain Uss
Item:
#1252101
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 3430100000 |
| Manufacturer Part # | 3430100000 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 3430100000 Washer 1/4 Zn Plain Uss
$0.96
$1.06
You save
$0.10
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 3430100000 Washer 1/4 Zn Plain Uss
