$20.13
$22.21
Compare Price
You save
$2.08
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 3452200000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 3452200000 Bolt Shd. Socket 1/2 X 8 May
Item:
#1251704
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 3452200000 |
| Manufacturer Part # | 3452200000 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 3452200000 Bolt Shd. Socket 1/2 X 8 May
$20.13
$22.21
You save
$2.08
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 3452200000 Bolt Shd. Socket 1/2 X 8 May