Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 3459600000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 3459600000 Clevis Pin 1/2 1
Item:
#1252198
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 3459600000 |
| Manufacturer Part # | 3459600000 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 3459600000 Clevis Pin 1/2 1
