$26.71
$47.13
Compare Price
You save
$20.42
(43%)
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Popular item. Over 200 sold recently. Ships fast when you order.
Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 440-123-000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 440-123-000 Burner Valve
Item:
#1147963
200+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 440-123-000 |
| Manufacturer Part # | 440-123-000 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
Jade Range 440-123-000 Burner Valve
$26.71
$47.13
You save
$20.42
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 440-123-000 3/8-27 Outlet 1/8" Npt Inlet

