$413.36
$456.07
Compare Price
You save
$42.71
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 4610800000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 4610800000 Valve Safety Ts 11k 1/2x1/2
Item:
#1497440
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 4610800000 |
| Manufacturer Part # | 4610800000 |
| Height | 2.2" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.4" |
| Weight | 0.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 4610800000 Valve Safety Ts 11k 1/2x1/2
$413.36
$456.07
You save
$42.71
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 4610800000 Valve Safety Ts 11k 1/2x1/2
