$362.16
$399.58
Compare Price
You save
$37.42
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 4625200000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 4625200000 Pilot Assembly Nat
Item:
#1181601
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 4625200000 |
| Manufacturer Part # | 4625200000 |
| Height | 2.65" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Jade Range 4625200000 Pilot Assembly Nat
$362.16
$399.58
You save
$37.42
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 4625200000 With Ignitor And Cable, Jade
