$17.93
$35.15
Compare Price
You save
$17.22
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range aftermarket .
- Engineered to match existing Jade Range units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jade Range 4627600000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 4627600000 Orifice Elbow No Orifice
Item:
#1140807
Technical details
| Fits with Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 4627600000 |
| Manufacturer Part # | 4627600000 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Jade Range 4627600000 Orifice Elbow No Orifice
$17.93
$35.15
You save
$17.22
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 4627600000 Nat Orifice #40 Ap# 4005502, Lp Orifice #52 4005503
