Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 4629-000000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 4629-000000 Dial 2 D Off 450 100
| Fits with Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 4629-000000 |
| Manufacturer Part # | 4629-000000 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 4629-000000 Black T Stat Knob White Print Octagon Grip, [ 2" Dia ] [ Off-450-100] [mount .187"] [flat Down ], For T Stat Kxa # 46-1107, For T Stat Tc125, # 46-1138, Also Used On T Stat Kxt, #46-1235, For Red Knob Use # 22-1167, Wolf, Grill Tmm-(36 36a 36b).

