$6.36
$7.02
Compare Price
You save
$0.66
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 4631300000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 4631300000 Orifice #51 N G I/r
Item:
#1251863
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 4631300000 |
| Manufacturer Part # | 4631300000 |
| Height | 0.43" |
| Width | 0.56" |
| Depth | 0.56" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 4631300000 Orifice #51 N G I/r
$6.36
$7.02
You save
$0.66
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 4631300000 Orifice #51 N G I/r