Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 5330-002-81-83
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 5330-002-81-83 Pump Gasket(o Ring)
Item:
#1325476
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 5330-002-81-83 |
| Manufacturer Part # | 5330-002-81-83 |
| Height | 0.3" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 5330-002-81-83 Pump Gasket(o Ring)
$18.55
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 5330-002-81-83 Pump Gasket(o Ring)