$649.85
$716.99
Compare Price
You save
$67.14
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 5950110090
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 5950110090 Manifold Assy Jcm 36
Item:
#1252016
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 5950110090 |
| Manufacturer Part # | 5950110090 |
| Height | 4.25" |
| Width | 20" |
| Depth | 36" |
| Weight | 5.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 5950110090 Manifold Assy Jcm 36
$649.85
$716.99
You save
$67.14
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 5950110090 Manifold Assy Jcm 36