$228.52
$252.13
Compare Price
You save
$23.61
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 6311180000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 6311180000 Baffle Back Jg 2472
Item:
#1251983
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 6311180000 |
| Manufacturer Part # | 6311180000 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 6311180000 Baffle Back Jg 2472
$228.52
$252.13
You save
$23.61
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 6311180000 Baffle Back Jg 2472