Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jackson .
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson -6680-200-02-68
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range -6680-200-02-68 Liquid Level Probe Jackson
Item:
#1849974
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | -6680-200-02-68 |
| Manufacturer Part # | -6680-200-02-68 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range -6680-200-02-68 Liquid Level Probe Jackson
$71.06
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range -6680-200-02-68 Liquid Level Probe Jackson