$39.38
$43.45
Compare Price
You save
$4.07
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 7211800000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 7211800000 Wheel Steel 1 7/8 Con Veyor
Item:
#1252074
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 7211800000 |
| Manufacturer Part # | 7211800000 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 7211800000 Wheel Steel 1 7/8 Con Veyor
$39.38
$43.45
You save
$4.07
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 7211800000 Wheel Steel 1 7/8 Con Veyor
