$93.24
$102.88
Compare Price
You save
$9.64
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Jade Range .
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 8490300000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Jade Range 8490300000 Kit Door Shim (4 In Kit ) Jtr
Item:
#1251868
Technical details
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 8490300000 |
| Manufacturer Part # | 8490300000 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 3.2" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Jade Range 8490300000 Kit Door Shim (4 In Kit ) Jtr
$93.24
$102.88
You save
$9.64
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 8490300000 Kit Door Shim (4 In Kit ) Jtr
